اپرا گوشی‌ها را تسخیر می‌كند
دور دنیا در چند ثانیه

 - طبق گفته شركت سازنده، نگارش جدید این نرم‌افزار پوسته‌های زیباتری نسبت به نسخه قبلی دارد و شما می‌توانید این پوسته‌ها را عوض کنید و محیط نرم‌افزار را به‌دلخواه تغییر دهید.

2 - نسخه جدید ارتباط بهتری با امکانات جدید گوشی‌های روز برقرار می‌كند؛ به‌طوری که می‌توانید از همه امکانات گوشی (مثلا سنسور تغییر صفحه نمایش هنگام چرخش) نهایت استفاده را ببرید.

3 - سرورهای جدیدی در همه نقاط جهان تهیه شده است و این سرورها در همه قاره‌ها پخش شده‌اند تا در هر کشوری که هستید، نسبت به دیگر مرورگرها با سرعت خوب و قابل ملاحظه‌ای از اینترنت استفاده کنید.

4 - نسخه جدید اپرا مینی، صفحات را تا 90درصد فشرده می‌کند،  به‌گونه‌ای که در پهنای باند شما صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای خواهد شد (قابل توجه استفاده‌کنندگان از اینترنت موبایل در ایران) و این کار باعث پایین آمدن هزینه‌های بسیاری می‌شود.

5 - در نسخه جدید امکان ذخیره صفحات به‌صورت کامل وجود دارد، به‌طوری که به شما اجازه داده می‌شود که همه محتویات یک صفحه را در گوشی خود ذخیره کنید و در مکان‌هایی که اینترنت ندارند از این صفحات استفاده کنید.


(برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید)


http://www.opera.com/mini

 فقط توجه داشته باشید که گوشی مناسبی برای دانلود این برنامه انتخاب کنید تا بتوانید از بیشترین امکانات گوشی خود استفاده ببرید.